Kasper Fisker, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane3822.05.1988Danmark170 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2019/20201026700373209
2018/201910367014642012
2017/2018311.95929238136034
2016/2017342.95021034065028
2015/2016221.47435184112140
2014/2015282.1471525396157
2013/2014151.236211416209
2006/20071100010000
  15110.40110311213052252189

Karriere

 
Sæsoner8
Klubber2
 
Vundet66 (44%)
Uafgjort42 (28%)
Tabt43 (28%)
 
Debut15.04.07VB-RFC
Seneste kamp22.07.20BIF-FCM
 
Største sejr09.07.204-0
Største nederlag25.09.160-4
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
AaB161.0265650
OB141.0267341
FC Midtjylland128672282
FC København138054632
Sønderjyske117753530
Esbjerg fB107754330
AC Horsens97244230
FC Nordsjælland117246322
Brøndby IF97091350
Hobro IK106118111
AGF95123241
Viborg FF65004110
FC Vestsjælland54322301
Lyngby BK43374000
Silkeborg IF53364010
Randers FC2961100
Vendsyssel FF1651000
Vejle B3542100
FC Helsingør1271000
 15110.40166424310

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2020/2021sommerBrøndby IF 
2017/2018sommerRanders FCBrøndby IF 
2013/2014vinterHobro IKRanders FC 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8