Magnus Kofod Andersen, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane2210.05.1999Danmark30.06.2022175 cm
Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2021/2022FCN212700110104
2020/2021FCN322.736443119106
2019/2020FCN363.0431235193015
2018/2019FCN312.532032928000
2017/2018FCN332.58602312144018
  13411.0245111277409043

 
 
Sæsoner5
Klubber1
 
Vundet48 (36%)
Uafgjort38 (28%)
Tabt48 (36%)
 
 
Debut2017-07-17OB-FCN
Seneste kamp2021-07-25FCN-AGF
 
Største sejr2017-11-266-0
Største nederlag2020-07-094-0
Straffespark 0 (0/0)
Modstandere K Min V U T Mål
FC København161.3943580
FC Midtjylland161.31523110
Brøndby IF151.23303120
AGF129895250
Randers FC108507212
AaB118335600
OB97352430
AC Horsens96494411
SønderjyskE65344110
Lyngby BK65033301
Hobro IK64883120
Esbjerg fB54502120
Vejle B43602200
Silkeborg IF43323101
Vendsyssel FF21652000
FC Helsingør21571010
Viborg FF1370010
 13411.0244838485

Transfers til og fra superligaen

Fra Til
 
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.RFC (P)21103-14
2.VFF (O)21103-24
3.OB21103-24
4.SDR21101-04
5.FCM21012-23
6.FCK20202-22
7.BIF (M)20202-22
8.AGF20201-12
9.SIF (O)20200-02
10.AaB20112-31
11.FCN20111-21
12.VB20020-30