Magnus Kofod Andersen, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt
 Midtbane2110.05.1999Danmark30.06.2022
Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2020/2021FCN1084812912000
2019/2020FCN363.0431235193015
2018/2019FCN312.532032928000
2017/2018FCN332.58602312144018
  1109.009291046337033

 
 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet41 (37%)
Uafgjort31 (28%)
Tabt38 (35%)
 
 
Debut2017-07-17OB-FCN
Seneste kamp2020-11-29FCN-AGF
 
Største sejr2017-11-266-0
Største nederlag2020-07-094-0
Straffespark 0 (0/0)
Modstandere K Min V U T Mål
FC København131.1243370
FC Midtjylland131.0451390
Brøndby IF129870390
AaB107435500
OB86452420
AGF86293140
Randers FC76075110
AC Horsens85594310
Hobro IK64883120
Esbjerg fB54502120
Lyngby BK54482301
SønderjyskE43603100
Silkeborg IF43323101
Vejle B32702100
Vendsyssel FF21652000
FC Helsingør21571010
 1109.0094131382

Transfers til og fra superligaen

Fra Til
 
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.BIF1070321-1421
2.FCM (M)1062217-1220
3.SDR (P)1053218-1318
4.FCN1044220-1316
5.AaB1044211-1116
6.AGF1043318-1415
7.VB (O)1042417-1914
8.RFC1041514-1113
9.FCK1041518-2013
10.OB1032514-1711
11.ACH101368-186
12.LBK1003710-243