Magnus Kofod Andersen, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt
 Midtbane2110.05.1999Danmark30.06.2022
Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2020/2021FCN171.454221615000
2019/2020FCN363.0431235193015
2018/2019FCN312.532032928000
2017/2018FCN332.58602312144018
  1179.615391116367033

 
 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet41 (35%)
Uafgjort33 (28%)
Tabt43 (37%)
 
 
Debut2017-07-17OB-FCN
Seneste kamp2021-02-21RFC-FCN
 
Største sejr2017-11-266-0
Største nederlag2017-10-224-0
Straffespark 0 (0/0)
Modstandere K Min V U T Mål
FC København141.2143380
FC Midtjylland141.13513100
Brøndby IF131.06703100
AaB107435500
OB97352430
Randers FC86895211
AGF86293140
AC Horsens85594310
Hobro IK64883120
Esbjerg fB54502120
Lyngby BK54482301
SønderjyskE54443110
Vejle B43602200
Silkeborg IF43323101
Vendsyssel FF21652000
FC Helsingør21571010
 1179.6154133433

Transfers til og fra superligaen

Fra Til
 
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.BIF17121434-2137
2.FCM (M)17113329-1736
3.AGF1795329-1632
4.FCK1793532-2730
5.RFC1783626-1527
6.SDR (P)1773725-2424
7.OB1756620-2121
8.VB (O)1856722-2821
9.AaB1756618-2421
10.FCN1746725-2518
11.ACH18151210-308
12.LBK17151115-378