Magnus Kofod Andersen, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane2210.05.1999Danmark30.06.2022175 cm
Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2020/2021FCN292.478342818106
2019/2020FCN363.0431235193015
2018/2019FCN312.532032928000
2017/2018FCN332.58602312144018
  12910.6394111236398039

 
 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet47 (36%)
Uafgjort37 (29%)
Tabt45 (35%)
 
 
Debut2017-07-17OB-FCN
Seneste kamp2021-05-10FCN-FCK
 
Største sejr2017-11-266-0
Største nederlag2017-10-224-0
Straffespark 0 (0/0)
Modstandere K Min V U T Mål
FC København161.3943580
FC Midtjylland161.31523110
Brøndby IF141.15503110
AaB118335600
AGF108095140
Randers FC97606211
OB97352430
AC Horsens96494411
SønderjyskE65344110
Lyngby BK65033301
Hobro IK64883120
Esbjerg fB54502120
Vejle B43602200
Silkeborg IF43323101
Vendsyssel FF21652000
FC Helsingør21571010
 12910.6394737454

Transfers til og fra superligaen

Fra Til
 
 

Mesterskabsspil

  K V U T Mål P
mere
1.FCM (M)29175750-2856
2.BIF29174853-3555
3.FCK29147854-4849
4.AGF29129844-3545
5.FCN291010948-4540
6.RFC291061339-3436

Kvalifikationsspil

  K V U T Mål P
mere
1.AaB291091037-3939
2.SDR (P)291151341-4338
3.OB309101134-3837
4.VB (O)309101139-4637
5.LBK29671633-5725
6.ACH29581628-5223